FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ İMSAN SANAYİ SİTESİ NO 2/F KARATAY / KONYA
E-Posta: bilgi@kocaksan.com
Siz İsteyin Biz Üretelim
Sosyal Medya:

Yeni Projeler

KARAPINAR 200 BÜYÜKBAŞ PROJESİ

KARAPINAR 200 BÜYÜKBAŞ PROJESİ

Amsterdam’ın özgürlüğünü, Paris’in ışıklarını ve Londra’nın yeşil parklarını bir arada İstanbul’da buluşturan Avangarden, İstanbul’un en Avrupai projesi...

  • Kategori: Yeni Projeler
  • Başlangıç: 2021-11-15
  • Bitiş: 2022-10-22
Proje Hakkında
Ulaşım
Proje Videosu

Dünyada milyonlarca yetim var. Bu sayı gün geçtikçe artıyor çünkü savaşlar, iç çatışmalar, yoksulluklar, doğal afetler ya da kazalar durmuyor. Afganistan’da tek bir günde onlarca çocuk trafik kazasından dolayı yetim kalıyor. Dünya genelinde 110 binden fazla yetimi Sponsorluk Sistemi ile her ay düzenli destekliyoruz. Diğer projelerle birlikte yıl boyu yanlarında olduğumuz yetim sayısı 800 bini aşıyor.

 

Suriye’de savaş 11 yıldır devam ediyor. Savaştan dolayı yetim kalan binlerce çocuk yeterli desteği alamıyor ve insani yardıma muhtaç halde yaşamını sürdürüyor. Yetimlerin yükünü bir nebze hafifletmek için Cerablus’ta bir yetimhane kurma çalışmalarına başladık. Yetimhanede 48 kız yetim kalacak. Burada eğitim, sağlık ve barınma başta olmak üzere her türlü desteği alacaklar.

 

Gelin hep birlikte Cerablus Kız Yetimhanesi’ni inşa ederek yetimlerin elinden tutalım ve geleceğe emin adımlarla yürümelerine vesile olalım. Destek olduğunuz binlerce yetim adına şimdiden teşekkürler.

İletişim
Bize Ulaşın